DYŻURY RADNYCH



 

TERMINY DYŻURÓW
ZARZĄDU DZIELNICY II


•    Małgorzata Ciemięga – Przewodnicząca (całokształt spraw Rady Dzielnicy II Grzegórzki):
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, pod nr tel. 12 431 25 00 (biuro Rady Dzielnicy II) lub e-mailowym: rada@dzielnica2.krakow.pl.
•    Maciej Hankus – Wiceprzewodniczący (Komisja Praworządności i Bezpieczeństwa, Komisja Infrastruktury i Transportu): po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, pod nr tel. 502 425 352
•    Beata Dzieszyńska – Członek Zarządu (Komisja Mieszkalnictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych, Komisja Kultury i Ochrony Zabytków): w celu umówienia się na termin dyżuru proszę o kontakt telefoniczny: 602 317 460 lub e-mailowy: beata.dzieszynska@gmail.com. Miejsce: Biuro Senatora Jerzego Fedorowicza, ul. Grunwaldzka 10/3.
•    Łukasz Pietryka – Członek Zarządu (Komisja Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska): po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, pod nr tel. 12 431 25 00 (biuro Rady Dzielnicy II) lub e-mailowym: lukasz_pietryka@wp.pl
•    Mieczysław Czytajło – Członek Zarządu (Komisja Edukacji i Sportu, Komisja Informacji i Komunikacji Społecznej): w celu umówienia się na dyżur proszę o kontakt tel. pod nr 606 709 083 lub mailem: mczytajlo@poczta.fm. Spotkania w ramach dyżuru możliwe w każdy dzień tygodnia, po wcześniejszym ustaleniu (zależnie od potrzeb). Miejsce: MDK, ul. Lotnicza 1, Rada Dzielnicy II, al. Daszyńskiego 22 lub w terenie (zależnie od potrzeb).

 

TERMINY DYŻURÓW
RADNYCH DZIELNICY II

 

• Alicja Gołąb – Radziszewska: każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 17:00-18:00, w bibliotece przy ul. Brodowicza 1.
• Karol Kwiatek: ostatni piątek miesiąca, godz. 15:15-16:15, w bibliotece przy ul. Brodowicza 1.
• Paweł Stachowiec: po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, pod nr tel. 605 292 225.

 

ADRESY E-MAILOWE
RADNYCH DZIELNICY II

 

Ciemięga Małgorzata (ciemiega.malgorzata2@gmail.com);
Czytajło Mieczysław (mczytajlo@poczta.fm);
Derdziński Łukasz (Lukaszdzielnica2@gmail.com);
Dzieszyńska Beata (beata.dzieszynska@gmail.com);
Finowski Grzegorz (grzegorzfinowski@gmail.com);
Firlej-Balik Monika (zielonegrzegorzki@gmail.com);
Fujak Marta (marta.fujak@gmail.com);
Gołąb-Radziszewska Alicja (a.golab.r@interia.pl);
Hankus Maciej (maciejhankus@wp.pl);
Kąkiel Grzegorz (grzegorzkakiel@op.pl);
Kwiatek Karol (rd2krakow@gmail.com);
Pietryka Łukasz (lukasz_pietryka@wp.pl);
Rewicka Berenika (berenika.rewicka@gmail.com);
Semik Zbigniew (z.semik@gmail.com);
Skoczeń Michał (michalskoczen@gmail.com);
Stachowiec Paweł (pawel.stachowiec@gmail.com);
Świech Jarosław (jarekswiech@wp.pl);
Wilczyńska Julia (julia.m.wilczynska@gmail.com);
Włoszczyk Małgorzata (wlochy0@poczta.onet.pl);
Wolny Artur (wolny@poczta.pl);
Zapiór Violetta (viola212121@gmail.com)